Teklif talebinize yönelik hızlı ve kolay bir iletişim kurmak için lütfen isim ve telefon numarınızı girerek aşağıdaki formu bize iletin.

Analiz İş Sağlığı Güvenliği

İş Sağlığı ve Güvenliği sektöründe Analiz Analiz İş Sağlığı Güvenliği olarak hizmet vermeye başlayan firmamız, 2013 yılından itibaren faaliyet gösteren ve kendi dalında profesyonelleşmiş uzman kadrosuyla, tüm sektörlerin ‘Sağlık ve Güvenlik’ alanındaki ihtiyaçlarına yönelik ‘Önce İnsan, Önce Sağlık, Önce İş Güvenliği” sloganıyla hizmet vermektedir.

Analiz Analiz İş Sağlığı Güvenliği, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yönetmeliklere uygun bir şekilde yetkilendirilmiş özel bir kuruluştur.

İnsani yaklaşımın ticari hassasiyetlerden daha ön planlanda olduğu vicdan sahibi profesyonel ve güvenilir bir OSGB firması profili ile hizmet sunmayı ilke edinmişi olan Analiz Analiz İş Sağlığı Güvenliği sunduğu hızlı ve doğru çözümlerle hem eğitim sürecinde hem de olası bir kaza durumunda hizmet sunduğu kurumların minimum zarar ve maksimum istifadesini hedeflemektedir.

Sorumluluk sahibi ekibimiz ve onlarca tanınmış markadan oluşan referans listemiz işimiz ile ilgili profesyonel deneyimimiz somut delilleridir. Analiz Analiz İş Sağlığı Güvenliği sadece resmi yükümlülükleri yerine getirmek için değil, iş yerinin iç güvenliğinin sağlanması konusunda uzman destek almayan isteyen değerli müşterilerine memnuniyet ile hizmet sunmaktadır.

hizmetler

İşyeri sahipleri, işletmelerinde sağlıklı ve güvenli çalışma ortamının sağlanması için gerekli önlemleri almakla yükümlüdürler.

Bu nedenle, işletme sahipleri çalışanları, yasal hak ve sorumlulukları hakkında bilgilendirmek, karşı karşıya oldukları mesleki riskler ve alınması gerekli tedbirler hakkında işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliği eğitim programlarının hazırlamakla sorumludur.

Analiz İş Sağlığı Güvenliği bu sorumluluk ile ilgili hizmeti sunmaktadır.

Türkiye'de işyeri hekimliği yapılabilmesini sağlayan resmi yasal düzenlemeler 1930 yılında çıkan 1593 sayılı Umumi Hıfzıssıhha kanununun 180. maddesi, daha sonra da 506 sayılı SSK yasasının 114. maddesi ve İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Tüzüğü'nün 91. maddesinde belirtilmektedir.

Bu düzenlemeler en az 50 personeli olan bir işyerinin hekim bulundurma zorunluluğundan söz etmektedir.

Bu konuda da hizmet almak için bize ulaşabilirsiniz.

Firma Profili

 • MİSYON

  Analiz İş Sağlığı Güvenliği'nin misyonu gelişen Dünya'da marka değeri her geçen gün artan Türkiye'mizin kalkınmasında büyük rolü olan ticari faaliyetlerin en güvenli şekilde gelişmesine, çeşitlenmesine, standartların yükseltilmesine ve bu faaliyetlerin esas yapı taşı olan çalışanların korunarak profesyonel sağlık bilinci içinde ekonomiye katkıda bulunmasına yönelik yasalara, yönetmeliklere ve ahlak kurallarına bağlı olarak hizmet sunmaktır.
 • VİZYON

  Analiz İş Sağlığı Güvenliği'nin vizyonu sadece hizmet sunulan firma ve personelin değil tüm toplumun iş sağlığı ve güvenliği konusunda bilinçlenmesinde aktif rol oynayarak iş kazalarının ve hastalıklarının minimum düzeye indirgenmesinde etkin görevler üstlenmektir.
 • HİZMET POLİTİKASI

  OSGB firmalarının görevi resmi olarak zorunlu kılınmış şartlara bağlı olarak işçilerin sağlığının korunması, işçilere her türlü sağlık hizmetinin sunulması, işletmeler içerisindeki tehlikelerin ve risklerin belirlenerek gerekli önlemlerin alınmasını sağlamak, işyerinde sağlık ve güvenlik tehlikelerine karşı her türlü önleyici ve düzeltici faaliyeti yürütmek, işçilerin iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerini ve bilgilendirilmelerini sağlamak, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili her türlü konuda danışmanlık yapmak ve işyerinde muhtemel kaza, yangın, doğal afet gibi durumlardaki acil müdahale planlarının belirlenmesidir.

PROJE TEKLİFİ

İlk olarak meslek grubunuz ve çalışan sayısınıza bağlı olarak ihtiyaç duyacağınız hizmetler dikkate alınarak projeniz ile ilgili detaylı teklif tarafınıza sunulur.

01

EĞİTİM

Analizlerimiz neticesinde ve yasal zorunluluklar doğrultusunda iş güvenliği ve iş sağlığı adına size katkı sağlayacak eğitimler planlanarak düzenli ve etkin bir şekilde uygulanır.

03
İŞ
SÜRECİMİZ

ANALİZ

İşyeriniz ve personeliniz ile ilgili sunulacak hizmetler ile ilgili güvenliğinizi arttıracak ve daha sağlıklı bir ortamın sağlanması için gerekli asıl faaliyetlerin belirlenmesi için analiz yaparız.

02

DENETİM

Sunduğumuz hizmetler doğrultusunda gerekli iyileştirmeler sağlanması için hedeflenen iş sağlığı ve iş güvenliği standartlarına ulaşılıp ulaşılmadığı ilk olarak kendi ekibimiz tarafından itinayla denetlenir.

04

Becerilerimiz

İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda hizmet veren Analiz İş Sağlığı Güvenliği iş kolundaki tüm hizmetleri en güncel şekilde sürekli genişlemekte olan profesyonel ekibi ile sunmaktadır.

 • Risk Analizi
 • İşyeri Hekimliği
 • İş Güvenliği Eğitimi
 • Acil Eylem Planı

İstatistiklerimiz

1962
Eğitim Saati
46
Müşteri
178
Risk Analizi
985
Rapor Sayfası

Ekibimiz

Cem Saim TARTAR

Cem Saim TARTAR

İşyeri Hekimi / Kurucu Ortak

T: 0532 743 2661
E: cemtartar@analizosgb.com

Adnan ARSLAN

Adnan ARSLAN

Kurucu Ortak

.

Eyüp YILMAZ

Eyüp YILMAZ

A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı / Sorumlu Müdür

.

Furkan MUMCU

Furkan MUMCU

İş Güvenliği Uzmanı / Teknik Koordinatör

.

Mehmet Özer DEĞİRMENCİ

Mehmet Özer DEĞİRMENCİ

A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı

.

Mustafa DÜZGİDER

Mustafa DÜZGİDER

İşyeri Hekimi

.

Kadriye DÜZGİDER

Kadriye DÜZGİDER

.